Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z zespołem Downa Tęcza w Krakowie

Stowarzyszenie wspiera Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół osób z Trisomią 21 poprzez organizację zajęć terapeutycznych dla dzieci i młodzieży, spotkań dla

OVERVIEW

This website stowarzyszenietecza.org currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have sifted twelve pages within the site stowarzyszenietecza.org and found six websites referring to stowarzyszenietecza.org. We were able to unearth three contacts and directions for stowarzyszenietecza.org to help you communicate with them. We were able to unearth one mass communication platforms enjoyed by stowarzyszenietecza.org. This website stowarzyszenietecza.org has been on the internet for six hundred and seventy-seven weeks, twenty-five days, seventeen hours, and fifty-two seconds.
Locations
Online Since
Jul 2011

STOWARZYSZENIETECZA.ORG RANKINGS

This website stowarzyszenietecza.org has seen fluctuating quantities of traffic until the end of the year.
Traffic for stowarzyszenietecza.org

Traffic ranking (by month) for stowarzyszenietecza.org

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszenietecza.org

STOWARZYSZENIETECZA.ORG HISTORY

This website stowarzyszenietecza.org was created on July 13, 2011. It is currently six hundred and seventy-seven weeks, twenty-five days, seventeen hours, and fifty-two seconds young.
REGISTERED
July

WEBSITE AGE

YEARS
MONTHS
DAYS

Asocjacja Promotorów Radosnego Ptaka projekt obywatelsko artystyczno urzędniczy

Zgodnie z prawem między 1 marca a 15 października miejsca gniazdowania ptaków oraz te, które stanowią ich ostoję lub są miejscem żerowania, nie mogą być niszczone. W okresie lęgowym zakazane jest, m.

Prezent na chrzest - personalizowane książki oraz prezenty na każdą okazję

Wybierz opcje wydruku, dostawy i zapłaty. Relaksuj się w oczekiwaniu na książkę. Dobre postanowienia - personalizowana okladka. Napisz i zilustruj swoją opowieść. Napisz tekst, przygotuj ilustracje, wybierz czcionki i ich kolory. Dajemy Ci narzędzie, reszta zależy od Ciebie. Nic nie powinno ograniczać Twojej kreatywności. Koniec z pisaniem do szuflady! Zobacz, co napisali inni.

Kawaler Filip

Najbardziej na zajęciach lubię przyczepiane kulki do lustra. Umiem już sam wstać po nie! Od września wracam na zajęcia pełna parą! Kolejne tejpowanie kawalera, tym razem dodatkowe plastry na mięśniach żuchwy. Buźka pięknie domknięta! Słońce, de.

WHAT DOES STOWARZYSZENIETECZA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszenietecza.org Mobile Screenshot of stowarzyszenietecza.org Tablet Screenshot of stowarzyszenietecza.org

Stowarzyszenie Rodzicow i Przyjaciol Dzieci z zespolem Downa Tec

Lukasz Wilczak

ul. Lea 22B/2

Krakow, 30-052

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

home.pl

Administracja Sieci home.pl

Plac Rodla 9

Szczecin, NA, 70-419

STOWARZYSZENIETECZA.ORG HOST

I detected that the main root page on stowarzyszenietecza.org took one thousand six hundred and eighty-eight milliseconds to download. Our parsers could not observe a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider stowarzyszenietecza.org not secure.
77.252.166.166

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

I identified that this website is weilding the Apache/2.2.16 (Debian) os.

Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z zespołem Downa Tęcza w Krakowie

DESCRIPTION

CONTENT

This website stowarzyszenietecza.org states the following, "STOWARZYSZENIE RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ DZIECI Z ZESPOŁEM DOWNA TĘCZA W KRAKOWIE." Our analyzers analyzed that the website stated " Zapraszamy do udziału w wakacyjnym konkursie." The Website also stated " Pod Honorowym Patronatem Marszałka Małopolski. Konkurs dla dzieci i młodzieży. Na eprzewodniki po zamkach Małopolski. Konkurs realizowany jest przy współpracy z portalem www. Regulamin i szczegóły konkursu kliknij. Aby zapoznać się ze szczegółami konkursu kliknij. Ten wpis został opublikowany w AKTUALNOŚCI. Impreza odbędzie się na Polanie." The website's header had zespół Downa as the most important search term. It was followed by trisomia, terapia, and stowarzyszenie tęcza which isn't as highly ranked as zespół Downa. The next words they used was tęcza. tęcza kraków was also included but could not be understood by search crawlers.

VIEW OTHER WEBSITES

Strona główna - stowarzyszenieuk.pl

Stowarzyszenie powstało we wrześniu 2009 roku i prowadzi swoją działalność na podstawie Ustawy z dnia 7 kwietnia 1989 r. 2001, nr 79 poz. 855 - tekst jednolity z późn. Teren działania to głównie obszar Rzeczypospolitej Polskiej, a siedzibą władz jest Poznań. Służmy poczciwej sławie, a jako kto może,. Gromadzenie, utrwalanie i ochrona pamiątek związanych z działaniami Pułku Ułanów Karpackich .

Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

Akademii Lidera Seniora już 20 sierpnia organizuje szkolenie pt. Partycypacja publiczna dla osób starszych.

Stowasis - Stainless Steel Water Features, Fountains, Water Blades Accessories

Designed for garden and indoor use. Your basket is empty! Sales and enquiries 01302 767 170. Transform your garden with a water fountain. Our beautiful water fountains will add an extra dimension to your garden and create a relaxing atmosphere for you to enjoy. Choose from a range of modern and traditional designs available in stainless steel, copper and stone.

Stowasser - Personalberatung

Stowasser Personalberatung steht für Kundenorientierung, kurzfristiges Reagieren sowie lösungsorientiertes Handeln. Für unsere Kunden sind neben fachlichem Know-how auch Zuverlässigkeit, effiziente Zusammenarbeit und Diskretion wichtig.